SSGIF

Svindige Gymnasterne ny hjemmeside

Svindingegymnasterne har fået ny hjemmeside.

Se den her: www.svindingegymnasterne.dk

Bestyrelsen 2012

Marianne Christoffersen, formand. 29622294


Kasper Larsen, næstformand. 29273905


Kim Rødsgaard, kasserer. 62292927


Inge Hansen, sekretær. 20887739


Mai-Britt Borgquist. 28866960


Berit Rødsgaard. 62292927


Trine Schmidt. 20470267

Svindinge Gymnasterne på Facebook

Svindinge Gymnasterne er nu på Facebook.

Du kan se dem her.  Du finder også det aktuelle gymnastikprogram der.

 

Kom og vær med!!

Gymnastikprogram 2010-2011

Ssgif byder

velkommen til en ny sæson 2010/2011

SSGIF Bestyrelse

 

Formand
Marianne Christoffersen, tlf. 29622294, fruchristof05»hotmail.com
Næstformand
Kasper Larsen tlf. 2927 3905
Kasserer
Kim Rødsgaard, tlf. 6229 2927
-
Inge Hansen, tlf. 6533 1003
-
Berit Rødsgaard, tlf. 6229 2927
-
Mai-Britt Borgquist, tlf. 6533 2860
-
Bettina Larsen tlf. 4052 9243

 

 

Udgiv indhold